21

Aralık
2014

Fifa 2015 World

Yazar: tatli
Kategori: Genel
fifa2015

Fifa’nın yayınlanmasıyla beraber olumlu yorumların sayısında gözle görülür bir artış söz konusu. Milyonlarca kişi tarafından indirilen demo yayını, oldukça başarılı olarak irdelenmiş ve piyasada büyük bir sansasyon yaratmayı başarmıştı. Hali hazırda bu denli büyük başarıların, Türkiye boyutunun farklı olduğunu gönül rahatlığıyla dile getirebilirsiniz. Oynama ve çevresel detayların güçlendirildiği oyunların, ülkemizde farklı bir başarı yakalamasının temelinde 2007 senesinden bu yana ihmal edilen oyuncuların takdirini kazanacak girişimlerde bulunmasıydı.

Fifa 2007’nin kullanıcılara sunduğu avantajlar ve özellikle Türk kullanıcılarını sevindirecek Türkiye Süper Ligi girişimi takdirle yorumlanmış ve en yakın rakibi olan Konami’yi geride bırakmayı başarmıştı. Bu sayede gayet iyi bir oyuncu kitlesini elde ederek, rakibine büyük bir avantaj sağlasa da ilerleyen dönemde desteğini çektiğini açıklamıştı. Bu girişimin nedeni ise ülkemizde yeni başlayan şike sorgulamasıdır. Tam Türkiye Süper Ligi’ne kavuşan oyuncuların mutluluğunu dile getirirken bu haber ne yazık ki, tekelleştiği spor oyunları piyasasına imtiyaz tanımasına eş değer bir anlam taşıyordu.

fifa2015

Fifa tüm bu girişimlerini 2015 serisinde tekrar canlandırdı ve oyundaki gelişimlerle hayranlarını mutlu etmeyi başardı. Söz konusu bu girişimler sadece oyun içi haberler ile sınırlı değildi. Fifa’nın ücretsiz olarak sunduğu Fifa World oyununa da Türkiye Süper Ligi’ni ilave etmesi oldukça başarılı bir gelişme olarak yorumlanabilir. Kısacası Fifa hayranı Türk oyuncuları uzun bir serüven bekliyor diyebiliriz.

Bir önceki yazımız olan WhatsApp'ın Yeni Özellikleri başlıklı makalemizde facebook, teknoloji ve whatsapp hakkında bilgiler verilmektedir.

yorumlar:

Hiç Yorum Yapılmamış!

yorum yapmak ister misin?

© Tüm Hakları Saklıdır - Tatlı Tarifleri
Yazılar kaynak belirtilmeden kullanılamaz.