17

Ekim
2015

Facebook’tan Hesap Nasıl Silinir

Yazar: tatli
Kategori: Genel

Facebook hesap silme kavramı ile facebook hesap dondurma kavramı sürekli olarak karıştırılmaktadır. Facebook hesabınızı sildiğinizi sanarken, şifrenizle tekrar dalgın bir halinizde giriş yapmaya çalıştığınızda hesabınızın aktif hale getirildiğini gözlemleyeceksiniz. Hal böyle olunca facebook hesabınızı silmenize yönelik sorular da her geçen gün artmaktadır. Facebook hesabınızı tam anlamıyla silebilmeniz ve geri dönüşü olmayan bir şekilde hesabınızdan kurtulabilmeniz için yönergeleri takip etmenizi tavsiye ederiz.

Facebook hesabınızı silme işlemi için ilk sırada yapmanız gereken, yaşayabileceğiniz pişmanlık hissini ortadan kaldırmak açısından “genel hesap ayarları” sekmesinde “facebook verilerinin kopyasını indir” seçeneğine tıklayarak profilinizi, görsellerinizi, durum güncellemelerinizi koruma altına alabilirsiniz. Facebook hesap silme işleminin en kusurlu yanı şüphesiz daha öncesinde üşengeçlikten dolayı facebook hesabınızla kayıt yaptığınız uygulamalar, internet sayfalarıdır. Bu girişler uygulama olarak facebook hesabınıza kaydedilir ve veriler bu uygulamaya bağlanarak onaylanır. Hal böyle facebook hesabınızı silmeniz, bu uygulamalara bağlanma işleminde de olumsuz etkiler meydana getirir.

Tüm bu detayları göz önünde bulundurup, facebook hesap silme işleminde kararlıysanız facebook’un sizler için sunduğu sayfadan işleminizi saniyeler içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Bahsi geçen sayfaya giriş yapmak için tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Sony Xperia Z3 Bize Neler Sunuyor başlıklı makalemizde cep telefonu, sony cep telefonları ve sony z3 bilgileri hakkında bilgiler verilmektedir.

yorumlar:

Hiç Yorum Yapılmamış!

yorum yapmak ister misin?

© Tüm Hakları Saklıdır - Tatlı Tarifleri
Yazılar kaynak belirtilmeden kullanılamaz.