25

Eylül
2014

Apple 12 Milyon Satış Adetine Ulaştı

Yazar: tatli
Kategori: Genel
Apple-logo

Kimileri tarafından başarısızlıkla suçlanan, kimileri tarafından da takdirle karşılanan bir model olmayı başaran iPhone 6 ve iPhone 6 Plus, satış adetleri şimdiden 12 milyon seviyesine yaklaştı. Apple’ın henüz bir hafta içerisinde bu kadar yüksek bir satış adetini yakalaması hem teknoloji camiası hem de Tim Cook tarafından oldukça pozitif bir gelişme olarak yorumlandı.

Apple’ın önde gelen isimlerinden biri olan Tim Cook“iPhone 6 ve iPhone 6 Plus, beklentilerimizi de aşarak yaklaşık 12 milyon satış adedine ulaştık. Satış adetinden dolayı son derece memnunuz ve Apple, başarılarını sürekli artırarak devam ettirecektir.” şeklinde bir ifadeyle Apple’ın zaten böyle büyük bir başarı beklediğini açıkça dile getirmiş oldu.

Apple-logo

Haber sadece bununla da bitmiyor, sadık hayranlarına teşekkürlerini sunan Tim Cook, yayınladığı bir görsel ile bahsi geçen satış adetininiPhone 5s, 5c, 5 gibi modellere oranla harika bir başarıya imza attığından söz ediyor. Daha kolay anlaşılması adına iPhone 5 çıktığı ilk haftada 5 milyon adet satışa imza atarken, iPhone 6 ve iPhone 6 Plus modellerini 12 milyon satışı gerçek anlamda büyük bir başarı olarak yorumlanıyor. Firma 2015 yılının başına kadar 115 farklı ülkede satışa sunacakları modellerle daha da büyük rakamlara ulaşmayı hedeflediklerini dile getiriyor.

yorumlar:

Hiç Yorum Yapılmamış!

yorum yapmak ister misin?

© Tüm Hakları Saklıdır - Tatlı Tarifleri
Yazılar kaynak belirtilmeden kullanılamaz.